Od początku wakacji mamy dla naszych klientów sporo nowości. Nowi abonenci pakietów OPTIMUM i PLATINUM mogą się cieszyć dodatkowym prezentem w postaci 2-miesięcznego dostępu do pakietu HBO. Udostępniliśmy 10 najlepszych kanałów muzycznych w najgorętszym okresie wakacyjnych spotkań i imprez – od 15 lipca do 15 sierpnia. Teraz pora na powiększenie oferty dostępnych kanałów.

1 sierpnia oferta Telewizji Światłowodowej powiększa się o trzy nowe kanały (wszystkie zasilą pakiet SMART):

 • 13 HD – to stacja skierowana do widzów w każdym wieku. Rozrywka, sport, publicystyka, muzyka, bajki dla najmłodszych oraz motoryzacja.
  (Pozycja nr 571, pakiet SMART)
 • E-Sport HD – to kanał poświęcony w stu procentach grom wideo oraz rosnącemu światowemu fenomenowi – sportom elektronicznym. Dzięki prawom do transmisji największych e-sportowych turniejów, na kanale pojawią się setki godzin z transmisji na żywo prosto z warszawskiego studia.
  (Pozycja nr 128, pakiet SMART)
 • Music Box UA HD – to stacja będąca ukraińską wersją międzynarodowego kanału Music Box. Jej ramówka to teledyski 24 godziny na dobę, bloki interaktywne i programy własne. Kanał wspiera najważniejsze wydarzenia ze świata muzyki tanecznej.
  (Pozycja nr 794, pakiet SMART – w związku z tym kanały: ONTV HD, Stingray Djazz TV HD oraz Stingray Brava HD znajdą się na liście kanałowej na pozycji o numer wyższej niż dotychczas)

Najnowsza oferta Telewizji Światłowodowej dostępna na stronie www.telewizjaswiatlowodowa.pl, podobnie jak najnowsza lista kanałowa. 

Wśród cieszących się sporym zainteresowaniem kanałów lokalnych znajdziemy dwie nowe pozycje:  

 • Sportowa.tv – to internetowa telewizja sportowa, której celem jest popularyzacja mało znanych i niszowych dyscyplin oraz wydarzeń sportowych. To także zachęta do aktywności sportowej oraz identyfikacji z lokalnymi klubami sportowymi.  
 • TVT – to jedna z najstarszych telewizji regionalnych w Polsce – nadaje nieprzerwanie od 2007 roku. Ramówka stacji to programy informacyjne, publicystyczne, historyczne i poradnikowe, przy czym bardzo wiele miejsca poświęca się informacji i rozrywce związanej z ziemią śląską, z której to stacja się wywodzi.