Z badań wynika, że Polacy spędzają przeciętnie przed telewizorem 4,5 h dziennie. Z internetu natomiast korzystają w ciągu dnia przeciętnie 4,4 h (na komputerach) i kolejne 1,3 h na urządzeniach mobilnych. Co oznacza, że nasze usługi towarzyszą abonentom przez znaczną część dnia!

Dlatego od 1 października chcemy położyć bardzo silny nacisk na wzmocnienie komunikacji dwóch najważniejszych usług w naszej ofercie – Internetu i Telewizji Światłowodowej, które razem tworzą Paczkę Światłowodową, a dokładniej – Mega Paczkę Światłowodowej Rozrywki.

1 października 2017 roku Telewizja Światłowodowa wprowadzamy w życie nową promocję dla nowych klientów Telewizji Światłowodowej o nazwie Paczka Światłowodowa. Jej mechanizm prezentuje się następująco:

  • promocja obowiązuje od 1 października 2017 roku
  • każdy nowy abonent podpisujący umowę terminową na 24 miesiące otrzymuje
    • do 3 miesięcy wybranego pakietu podstawowego (MINI, SMART, OPTIMUM, PLATINUM) gratis (miesiąc aktywacyjny + 2 pełne miesiące rozliczeniowe)
    • do 3 miesięcy wybranego pakietu internetowego gratis (miesiąc aktywacyjny + 2 pełne miesiące rozliczeniowe).

Nowa promocja może zaistnieć w takim kształcie dzięki wsparciu Partnerów Telewizji Światłowodowej – poprzez dodanie do usługi telewizyjnej gratisowych miesięcy internetu dla nowego abonenta. Zbliża się najbardziej gorący okres sprzedażowy w naszej branży, dlatego cieszymy się, że razem jesteśmy w stanie stworzyć ofertę, która przede wszystkim jest najbardziej zaawansowana technologicznie, ale także ma klientowi do zaoferowania prezent w postaci miesięcy bez opłat.