Październik przywita nas wyczekiwanymi premierami seriali z rodzimego podwórka, ocenianymi jako jedne z najlepszych tytułów ostatnich lat. Mowa oczywiście o Belfrze (stworzonym na podstawie scenariusza Jakuba Żulczyka i Moniki Powalisz, z reżyserią Łukasza Palkowskiego ze świetną rolą Macieja Stuhra) emitowanym na CANAL+ oraz o Watasze – serialu o polsko-ukraińskim pograniczu w Bieszczadach, z mocną postacią kapitana Wiktora Robrowa (w jego rolę wcielił się Leszek Lichota) i prokurator Igi Dobosz (Aleksandra Popławska) emitowanym na HBO.

Obie stacje przygotowały dla abonentów otwarte okna z okazji nadchodzących premier:

Otwarte Okno HBO: 14 – 15 października
Pierwszy odcinek drugiego sezonu Watahy: 15 października, godzina 20.10, HBO HD.

Otwarte Okno CANAL+: 22 października w godzinach 17.05 – 22.30
Pierwszy odcinek drugiego sezonu Belfra: 22 października, 21.30, CANAL+.

Nie zabraknie też emocji dla kibiców! CANAL+ przygotowało jeszcze jedno pasmo otwarte:

Otwarte Okno CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2: 14 – 22 października 2017.
Na obu kanałach znajdziemy wielkie futbolowe spektakle: mecze UEFA Champions League, Premier League, Ekstraklasy, UEFA Europa League, oraz hiszpański Puchar Króla.

Dostęp do otwartych okien będą mieli abonenci pakietów OPTIMUM, PLATINUM oraz pakietów EXTRA HD.

Wielkie sportowe spektakle czekają na nas także na antenie ELEVEN SPORTS – trzy kanały z potężną dawką sportu znajdują się w Telewizji Światłowodowej już w pakiecie SMART. Co czeka nas w październiku? Mecze Bundesligi (Borussia Dortmund vs. RB Lipsk, Hamburger SV vs. Bayern Monachium), LaLigi Santader (i zbliżające się mecze Realu Madryt i FC Barcelony), czy włoskiej Serie A (Juventus FC – S.S. Lazio oraz SSC Napoli i Inter Mediolan).

Rozpoczyna się niesamowity październik!

Materiały z zapowiedziami dla Partnerów Telewizji Światłowodowej znajdują się na Portalu Operatora.